Електроди наплавочні UTP ВМС ф4

Отложить Сравнить
0
Артикул: 214
120 грн./шт.
В наличии

Електрод UTP ВМС з основним покриттям, спеціальний CrMn сплав.
Зварювальні електроди UTP ВМС призначені для ремонту і відновлення поверхонь, що піддаються високим статичних і ударних навантажень у поєднанні з абразивним зносом.
Спеціально рекомендується для зварювання і наплавлення аустенитно-марганцевих, феритних сталей. Повністю аустенітна структура.
Порівняно з 12-14% марганцовистыми сталями, метал, обложений з допомогою матеріалу UTP BMC, більш стійкий до корозійного і абразивного зносу. Наплавлений метал має високу міцність і тріщиностійкість і таким важливим якістю як механічне зміцнення в процесі роботи. Коефіцієнт переходу металу в шов 130%.
 
Застосування.
 
Широка область застосування гірничорудної, гірничодобувної, цементної промисловості, сталеливарному виробництві, в експлуатації залізниць. Типова область застосування – усунення дефектів лиття, відновлення деталей і механізмів з 12-14% марганцевистих сталей або низьколегованих сталей з високим вмістом вуглецю.
Прекрасний матеріал для наплавлення залізничних хрестовин стрілочних переходів, направляючих, які подають муфт і інших деталей на сталепрокатних станах.
 
 

Быстрый заказ

Ваше имя*
Ваш телефон*

Обратный звонок